zarabianie przez internet, easy-cash.ovh.org
       
MENU GŁÓWNE
POCZĄTKI i PORADY
FIRMY

 KONTA BANKOWE


 SURFBAR


 REKLAMA

. Wiadomości, newsy, informacje
. Chemia samochodowa
. Działki budowlane
. Hrubieszów
. Wały kardana


 POZYCJONOWANIE


Cały system zarabiania w Internecie oparty jest własciwie na reklamie.

Znane firmy reklamują swoje strony, produkty, by jeszcze bardziej umocnić swoja pozycję na rynku, reklamują się również pojedynczy użytkownicy, którzy chcą zwerbować na swoją stronę jak najwiecej poleconych, owi poleceni rozpoczynają przygodę w danej dziedzinie i również chcą się jak najlepiej sprzedać - zareklamowac. Koło zamachowe samo się napędza. Uzytkowników tego systemu są setki tysięcy, a ich liczba stale wzrasta, więc nie ma obawy, że w pewnej chwili zabraknie reklam.

Z początku najlepiej jest się zarejestrować w kilku polskich i zagranicznych firmach typu Get-Paid-To-Read (ang. pieniądze za czytanie reklam), by dokładnie i "na własnej skórze" zapoznać się z mechanizmami biznesu. Gdy już wiemy na czym ta "gra" polega, to stopniowo możemy zapisywać się do kolejnych firm. Nastepnie chcąc zwiększyć swoje zarobki możemy stworzyć własna siatkę poleconych, robiac to w różnoraki sposób: rozsylając swój link do rejestracji znajomym, kupować reklamy w firmach mailingowych, kolejnym sposobem jest stworzenie swojej strony WWW. Zapisane dzięki Tobie osoby do danych systemów będą również zarabiać na Ciebie!

Zbieranie poleconych, kluczem do sukcesu.


Poleceni (referale), są to inaczej mówiąc osoby, które zapisały się dzięki Tobie w jakiejś firmie. Zbieranie poleconych użytkowników znacznie zwiększa Twoje dochody, ponieważ z każdej poleconej osoby masz jakąś część jej zarobków. Oto prosty przykład: pracujesz w firmie, w której za pierwszy poziom poleconych, dostajesz 70% ich zarobków. Dzięki Tobie w tej firmie zapisała się 1 osoba i do tej pory zarobiła 1 zł. A więc z prostego rachunku wynika, że otrzymujesz z jej zarobków 70 gr. które jest dodane do Twoich pieniędzy. Należy pamiętać ze te 70 gr. nie jest odejmowane z konta osoby poleconej przez Ciebie do firmy. Na pierwszym poziomie znajdują się osoby bezpośrednio polecone przez Ciebie. Na drugim poziomie są osoby polecone przez osoby, które poleciłeś itd. Poziomy referencyjne moga być różne.

Wypłata zarobków


To najprzyjemniejszy i długo oczekiwany owoc naszej pracy. Odbieranie wypłaty nie jest zbytnio skomplikowane, więc przedstawie tą procedurę w trzech etapach:

  1. pierwszy etap jest to wypłata pieniędzy z firm, najczęściej (w firmach zagranicznych) na konta w światowym banku (e-Gold, PayPal, MoneyBookers), ale także (szczególnie w polskich firmach) bezpośrednio na konto w polskim banku lub jak kto woli przekazem pocztowym.
  2. drugi etap to przelanie pieniędzy z banku światowego na konto w polskim banku np. (mBank, lub inne polskie konto nie koniecznie internetowe). Do przelania pieniedzy z banku światowego na Polski Bank będzie potrzebny Ci Kantor.
  3. jak będzie wyglądal trzeci etap to już zależy od Ciebie. Pieniądze wypłacasz z banku np. przez bankomat i wydajesz je gdzie chcesz i na co chcesz.

  POLSKIE   (TOP 6)


  ZAGRANICZNE   (TOP 5)web stats stat24

Linkor.pl Linkor.pl Linkor.pl Linkor.pl Linkor.pl Praca Hotele w Gdańsku Kredyt mieszkaniowy